“Delusions” jedwabna, wykonana ręcznie apaszka Jakub Gliński x AK

Projekt “Delusions” to malarska próba odtworzenia ulotnych myśli, urojeń, osobistej fatamorgany, kształtów i wielkości stanów emocjonalnych Glińskiego.

Jedwabne akcesorium jest punktem wyjścia do dialogu pomiędzy artystą i projektantką, posługującymi się charakterystycznymi dla swojej twórczości narzędziami.

Wpisany w tkaninę obraz ożywa, staje się przedmiotem codziennego użytku, pozostaje dziełem sztuki. Przestrzeń apaszki wypełniają zarysowane aerografem fantastyczne stworzenia, struktury przypominające satelity, zwielokrotnione oczy i serca. Praca przedstawia wielowarstwowość doświadczeń artysty, posługującego się estetyką “Trash & Error”.

“Apaszka jako medium nie jest przypadkowa, nawiązuje do DNA mojej marki, używanych od ponad 20 lat najwyższej jakości, naturalnych tkanin oraz manualnych technik wykończenia. Jedną apaszkę zszywa się ręcznie około 2 godzin. Wszystkie te starania odzwierciedlają moje podejście do zrównoważonej produkcji i odpowiedzialności za naszą Planetę.”

 

Delusions Jakub Gliński x Ania Kuczyńska

Wykonane ręcznie

Wyprodukowane w Como / Włochy

100% jedwab

Zaloguj się

Zaloguj się aby zobaczyć Twoją listę życzeń i zapisać produkty

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.