Ceramiczne, wykonane ręcznie, unikatowe talerze Devil Claws x Ania Kuczyńska

W wielu mitach Księżyc pojawia się jako siostra, żona lub ukochana Słońca, jest opiekunem snu, tęsknot, uczuć i myśli. Uchodzi za pośrednika między niezmiennym Kosmosem a zmiennym życiem ziemskim. Kolekcja talerzy Devils Claws x Ania Kuczyńska nawiązuje do kształtu Księżyca i Słońca, świata magii i symboli, jest talizmanem. Talerze są unikatami, zostały wykonane ręcznie.

Muchomory, gwiazdy, kozy, zające, węże i kwiaty. Małe postaci tańczące w kręgu, celebrujące swój zachwyt. Fauny, mitologiczni pół ludzie, pół kozy to zmysłowe symbole kreatywnej energii życiowej, seksualności, zdrowia, płodności męskości i erotyzmu i szczęścia.

Muchomor – symbol szczęścia i pomyślności, szamański grzyb wypełniony fascynującą chemią.

Zając – atrybut Afrodyty, talizman kochanków, towarzysz rytuałów.

Koza – symbol płodności, pomyślności i obfitości, to koza wykarmiła Zeusa.

Kozioł – symbolizuje indywidualizm i seksualność.

Izabella Wolf / Devils Claws w swoich pracach eksploruje erotyzm i seksualność, nie tylko cielesną, ale tą utożsamianą z Ziemią, roślinami, cyklem pór roku. Jest współtwórczynią Podróżnych ugościć, autorką audycji “Godzina Duchów” w Radiu Kapitał.

Zaloguj się

Zaloguj się aby zobaczyć Twoją listę życzeń i zapisać produkty

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.